Fii parte din succesul nostru!

Poziție

Specialist Administrare Personal

Locație: Bucuresti

Persoana ce va ocupa această poziție va avea următoarele responsabilități:

  • Verificarea și întocmirea documentelor pentru angajații din magazine (contracte de muncă, acte adiționale, decizii de încetări);
  • Urmărirea proceselor de medicina muncii;
  • Întocmirea și gestionarea dosarelor de personal
  • Întocmirea de adeverințe solicitate de către angajații din magazine;
  • Oferirea de suport în cazul cerecetărilor disciplinare și a controalelor ITM;
  • Realizarea de diverse rapoarte legate de activitatea de Resurse Umane.

Căutăm o persoană care:

  • Are minim 2 ani de experiență pe un post similar;
  • Are cunoștințe solide de legislația muncii;
  • Are bune cunoștințe de operare PC (în special Excel);
  • Are o bună capacitate organizatorică;
  • Are capacitatea de a lucra în echipă;
  • Are capacitatea de analiză.

Noi oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie internațională aflată în expansiune;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă.

Sunt de acord cu folosirea datelor personale incluse in aplicația pentru job, acestea urmând să fie prelucrate în procesul de recrutare conform prevederilor Legii nr. 677/2001 pentru protecția persoanelor, cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal și libera circulație a acestor date. Datele personale sunt prelucrate doar pentru procesul de recrutare și nu vor fi folosite de terți, iar subiectul are dreptul să le acceseze și să le corecteze, dacă este cazul.